Новини Золочівської селищної ради

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Золочівська об’єднана громада сьогодні святкує День Перемоги!Приємно бачити щасливі обличчя земляків. У доброму настрої золочівці та гості селища вийшли віддати шану старшому поколінню та покласти квіти до Кургану Безсмертя в знак вдячності та вічної пам’яті тим, хто забезпечив Перемогу. У святковій колоні ветерани, воїни-інтернаціоналісти, воїни АТО, чонобильці, службовці району.Окрасою колони - діти!Піднесені, щасливі, веселі!Миру тобі, Україно!

10:16 10.05.2018

День Пам’яті та Примирення

Сьогодні, в день Пам’яті та Примирення, ще відчутніший біль Другої світової війни. Золочівський селищний голова Л.В.Канівець, голова РДА І.М.Гурін разом з ветеранами, представниками громадськості поклали квіти до місць захоронення визволителів Золочева та Кургану Безсмертя. Низький уклін Вам, визволителі! В глибокій скорботі схиляємо голови перед пам’яттю земляків, які не прийшли з війни.

14:44 08.05.2018

Юні футболісти Золочівщини на стадіоні "Металіст"

За підтримки першого заступника голови Харківської обласної ради, В.М.Коваленка юні футболісти Золочівщини побували на стадіоні "Металіст", де мали змогу ознайомитися з легендарним футбольним символом перемоги - Кубком Ліги Чемпіонів УЕФА.

11:34 08.05.2018