Новини Золочівської селищної ради

Робоча нарада з питання впровадження проєкту "Поліцейський офіцер громади".

Відбулася робоча нарада з питання впровадження проєкту "Поліцейський офіцер громади". 14 січня 2020 року о 10.00 в с.Довжик та об 11.00 в с.Одноробівка мешканцям буде офіційно представлено офіцерів громади.

11:12 13.01.2020

ТРЕНІНГ  «АКТУАЛЬНІ ІНСТРУМЕНТИ ТА МЕХАНІЗМИ ПІДВИЩЕННЯ ІНСТИТУЦІЙНОЇ СПРОМОЖНОСТІ ГО».

ТРЕНІНГ «АКТУАЛЬНІ ІНСТРУМЕНТИ ТА МЕХАНІЗМИ ПІДВИЩЕННЯ ІНСТИТУЦІЙНОЇ СПРОМОЖНОСТІ ГО».

14 грудня 2019 року відбувся тренінг «Актуальні інструменти та механізми підвищення інституційної спроможності ГО», який став корисним для представників ГО, ініціативних груп, які активно працюють над підвищенням рівня їх спроможності, що дає можливість ефективно досягати поставлених цілей.

13:20 18.12.2019

Одноробівському ліцей 50 років!

Школа – це другий дім для будь-якої дитини. Адже в ній він проводить половину свого часу . Щоранку діти поспішають до школи, щоб більше дізнатися про все, що їх оточує. Тут у них з'являються хороші, вірні друзі, улюблені вчителі. Сьогодні Одноробівський ліцей Золочівської селищної ради святкує свій золотий ювілей – 50 років школі. Скільки всього сталося за цей час, скільки учнів закінчили цю школу, скільки переживань і радісних миттєвостей. Адже п'ятдесят років – це ціле життя одного покоління. Вітаємо учителів, учнів та випускників ліцею з цією подією. Бажаємо всім вам мирного неба, міцного здоров'я, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів.

09:47 14.12.2019

Звітували обласні депутати.

В Золочівському будинку культури, перед Золочівською громадою, звітували про свою роботу депутати Харківської обласної ради Коваленко Віктор Миколайович та Бєлінський Віктор Іванович.

16:43 13.12.2019