Новини Золочівської селищної ради

Інформація для людей похилого віку.

Люди похилого віку - найбільш вразливі до коронавірусу. У Золочівській об’єднаній територіальній громаді одинокі та одинокопроживаючі  непрацездатні громадяни перебувають на обліку у територіальному центрі соціального обслуговування. Відділення соціальної допомоги вдома продовжує працювати в умовах карантину та надавати послуги у повному обсязі. Без уваги сьогодні, як і завжди, не залишається жоден клієнт Терцентру Золочівської селищної ради.

13:21 31.03.2020

Внесено зміни до деяких актів КМУ, ухвалених раніше щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Кабінет Міністрів України вніс зміни до деяких своїх актів, ухвалених раніше щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідну постанову прийнято 25 березня 2020 р. № 239

14:13 30.03.2020

Врятуймо себе!

І, все – таки, ще одна спроба достукатися до свідомості людей. Наперед знаючи відповідь, чи хочеш бачити здоровими і, вибач, живими своїх дітей та рідних, важко знайти логіку у вчинках, якими ми власноруч наражаємо їх і себе на непоправне. Тремтимо, бодай ніхто б не захворів на онкологію, яка нині є дуже поширеною хворобою. Чи на отой клятий коронавірус, що сколихнув увесь світ. І тим часом беремо до рук сірники і палимо! Палимо все! Суху траву, луки,  болота, зарослі очерету, пагорби, схили, купи сміття та бур’яну біля осель. А, коли вогонь стає стихією, і з нею вже не вдається впоратися самотужки, а то й з підрозділом рятувальників – палають сінники, людські господарчі будівлі, і, як кажуть, не доведи Боже…          Смердимо димом… Він, їдкий і чорний, як отрута, розповзається по всій окрузі. Та де там! Звідки не глянеш – чи з Харківської траси, чи з Кіровської гори – селище окутав туман і сморід. Летить чорне згорівше очереття, кружляє в повітрі і осідає у наших легенях… І було б не так прикро, якби ж не самі!  Виходить, самі собі ворог!

13:39 30.03.2020

За незаконне придбання, виготовлення, зберігання наркотичних засобів, місцевий мешканець понесе покарання.

За повідомленням начальника Золочівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури Дениса Лещенка, прокуратурою в суді доведено вину 49-річного чоловіка в незаконному придбанні, виготовленні, зберіганні наркотичних засобів у великих розмірах.

13:39 20.03.2020

За нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що заподіяли смерть жінці, чоловік понесе покарання..

За повідомленням начальника Золочівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури Дениса Лещенка, прокуратурою в суді доведено вину 33- річного чоловіка в умисному спричиненні тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілої.

13:36 20.03.2020

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування відзначено працівників комунальних служб Золочівської ОТГ.

Шановні працівники комунальної сфери! Перш за все завдяки вам з року в рік змінюється загальний вигляд нашої рідної ОТГ: він стає більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим. Поліпшується якість водопостачання і водовідведення, гарнішають, розквітають вулиці, парки і сквери. А це означає і добрий настрій… Ви навчились чітко визначати та вирішувати проблеми, тримати руки на пульсі, незважаючи на скрутні часи. Напередодні професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення бажаємо вам досягнення нових професійних висот. Хай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель. Упевнені, що Ваші зусилля й надалі сприятимуть зростанню комфортності життя наших жителів, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб.

14:03 12.03.2020