Новини Золочівської селищної ради

Інформація про міні-проєкти реалізовані у 2019 році.

У 2019 році Золочівська селищна об’єднана територіальна громада взяла активну участь в реалізації на території Золочівщини міні-проєктів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Сьогодні, в рамках нового конкурсного відбору, підведемо результати їх впровадження.

09:46 30.01.2020

Нарада поліцейських.

Чесно кажучи, хочеться щиро гордитися нашою громадою. І працювати так, щоб кожен її громадянин мав таке ж саме, виправдане, почуття.

16:11 23.01.2020

Відбулася презентація дослідження потреб молоді.

В приміщенні селищної ради відбулася презентація дослідження потреб молоді, в рамках навчальної програми «Молодіжний працівник». Презентували дослідження учасники програми «Молодіжний працівник» з Золочівської ОТГ. Було розглянуто питання молодіжної роботи в об’єднаній територіальній громаді, внесено пропозиції для розвитку молодіжної політики в майбутньому. Більшість молоді готові брати активну участь у розбудові та розвитку ОТГ.

16:17 20.01.2020

Проведена позачергова звітно-виборча конференція громадської організації Золочівської УТМР.

18 січня 2020 року в залі засідання Золочівської селищної ради була проведена позачергова звітно-виборча конференція громадської організації Золочівської УТМР. В конференції взяли участь делегати первинних організацій Золочівської УТМР. В ході конференції було розглянуто  питання вибору голови Золочівської УТМР. Більшістю голосів обрано Цилюрика Олександра Васильовича головою Золочівської районної організації УТМР.

11:37 20.01.2020