Новини Золочівської селищної ради

22 січня 2019 Україна відзначає 100-й ювілей підписання "Акту Злуки"

Відбулися заходи з нагоди Дня Соборності. Свято приурочене до знаменної історичної дати 1919 року, коли було проголошено Акт злуки Української народної республіки і Західно-Української Народної Республіки. І сьогодні ми відзначаємо 100-річчя. У цей день прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.

13:30 22.01.2019

День народження святкує Попов Олексій Федорович!

Від усього серця вітаємо Вас зі святом. Бажаємо Вам завжди бути сповненим життєвих сил та енергією, натхненням і прагненням повсякчас досягати більше, ніж маєте сьогодні, адже безперервний рух вперед – це запорука Вашого успіху та безсумнівного авторитету. Хай доля завжди буде прихильною до Вас, а успіх незмінно супроводжуватиме Ваш життєвий шлях. Міцного здоров’я, реалізації запланованого, бадьорості, родинного затишку, вірних друзів та професійних перемог.

08:13 21.01.2019

Вітаю з Хрещенням Господнім!

Дорогі жителі Золочівської селищної громади! Від імені депутатського корпусу Золочівської селищної ради, виконавчого комітету та від себе особисто від щирого серця вітаю вас із світлим святом – Хрещенням Господнім, що символізує очищення від усього нещирого і недоброго. В цей день вода в річках стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією. Нехай поруч з вами завжди будуть тільки щирі люди, готові наповнити світлом, теплом і радістю ваше життя! Це свято світлих та нових починань, і ми зичимо міцного здоров’я, злагоди, добра та сімейного затишку вам і вашим родинам! З повагою Леонід Канівець, Золочівський селищний голова.

11:15 18.01.2019

Слова подяки...

16 січня 2019 року виповнилося 15 років, як до нашого району прийшов працювати висококваліфікований спеціаліст, вимогливий керівник Куценко Микола Іванович. Він очолив ПрАТ «Агрофірма ім. Г.С.Сковороди» і понині працює головою правління. Відмінний організатор, своєю безпосередньою участю та вагомими здобутками у виробництві очолюваного ним господарства постійно  вносить вагомий вклад у розвиток Золочівської громади, дбає про добробут працівників господарства, піклується про кожну людину та соціальний розвиток території.

10:34 16.01.2019

Я маю право

17 Анонс телепрограми 'Я МАЮ ПРАВО' Тема Споживчі кредити https://www.youtube.com/watch?v=I1ZVqd_gg5I

11:03 04.01.2019

Зустріч представників по ХАБу

Відбулася тристороння зустріч представників селищної ради, закріпленим GIZ консультантом за Золочівською громадою Кулінічем Олегом Васильовичем та ініціативною молоддю, щодо створення та подальшої роботи ХАБу.

10:57 04.01.2019

Вітання дружньої команди з Новим роком!

Шановні жителі Золочівської селищної громади! Від нашої дружньої команди щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Щиро зичимо вам щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки. Нехай в кожній родині панує мир і спокій. З Новим 2019 роком!

11:55 29.12.2018