Новини Золочівської селищної ради

Публічна консультація

В Золочівській селищній раді за участю Гиренко Христини,  координаторки ГО “Центр UA” в Харківській області відбулася публічна консультація щодо вирішення проблеми засмічення на території Золочівської ОТГ. Учасниками було розглянуто 3 питання: Як організувати систему поводження з побутовим сміттям в ОТГ? Як змінити поведінку мешканців при поводженні з твердими побутовими відходами?  Скільки коштів потрібно для вирішення проблеми та звідки їх залучати?

14:24 20.02.2019

Зустріч в рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні"

Робоча ознайомча зустріч в рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми "DOBRE" за участю президента громадської спілки "Харківський університет консорціуму" Бєлової Л.О. та команди проекту.

14:37 11.02.2019

Вітаємо призерів.

Вітаємо вихованок Ломакіна Віктора Михайловича з успішним виступом на Чемпіонатах України з легкої атлетики в закритих приміщеннях, які проходили в м.Суми: серед юніорок Білик Тетяна стала срібним призером в п`ятиборстві (3658 очок), а Кривша Дарина серед дівчат показала другий результат (3448 очок).

13:36 08.02.2019

Нарада з сільгосптоваробниками

Представниками Золочівської селищної ради проведено нараду з керівниками сільгосппідприємств з земельних питань. Було розглянуто питання використання земельних ділянок по невитребуваних паях, паях відумерлої спадщини та орендної ставки сільгоспземель.

13:51 01.02.2019

Візит експертів програми DOBRE

В рамках проекту "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» відбувся черговий візит експертів програми з метою проведення консультацій з питання розробки стратегії розвитку Золочіської ОТГ.

13:58 22.01.2019