Новини Золочівської селищної ради

Круглий стіл до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми є третім (після торгівлі зброєю та наркотиками) за прибутковістю злочином.  На превеликий жаль, торгівля людьми не втрачає актуальності і в ХХІ столітті.

16:28 31.07.2019

Святкування Дня села Довжик.

В селі Довжик відсвяткували день села. Надзвичайно людно було в сквері "Берізка". На святі було багато гостей, які вітали теплими словами жителів громади. Місцеві та аматори з сусідніх громад подарували неперевершений святковий концерт. Дітлахи залюбки веселилися на батутах. А на завершення довжани отримали подарунок від депутата обласної ради Коваленка В.М. виступ гурту "Місто".

09:21 08.07.2019

Відкрито два міні-проекти обласного конкурсу "Разом в майбутнє"

На день села Довжик було відкрито два міні-проекти переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє": "Сквер "Берізка", поданий ГО "Довжицький сільський фізкультурно-спортивний клуб "Колос" та "Затишний ліцей для щасливих дітей", поданий ГО "Довжанська веселка".

09:18 08.07.2019

Святкування «Містерії Купала з Григорієм Варсавою»

На мальовничій території ОКЗ «Національний літературно- меморіальний музей Г.С. Сковороди» відбулося святкування «Містерії Купала з Григорієм Варсавою». Свято вдалося на славу. Було багатолюдно, весело і дуже цікаво, як малечі так і дорослим.

20:15 06.07.2019

Підписано Угоди.

В рамках співробітництва між Харківським університетським консорціумом та міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities), в рамках програми DOBRE у Харківській області в Золочівській ОТГ відбулося підписання Угоди про надання гранту на реалізацією проекту «Zolochiv movie outdoor cinema», підготовленого ГО «Золочівщина – територія розвитку» та тристороннього меморандуму про реалізацію проекту «Майстер-класи з піщаної анімації "Art animation" у супроводі живої музики для дітей шкільного віку Золочівської громади», підготовленого ініціативною групою місцевих мешканців.

16:26 25.06.2019