Новини Золочівської селищної ради

Зустріч з директором Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА.

Відбулася зустріч представників селищної ради, громадськості з директором Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА Кривицькою Надією Володимирівною. В ході зустрічі були висвітлені перспективи участі громади в отриманні грантів, міжнародної технічної допомоги, тощо.

14:06 28.05.2019

Відбувся дводенний тренінг "Антикорупційні механізми для ОТГ"

В рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність "DOBRE" за підтримки "USAID" в селищній раді проходить дводенний тренінг "Антикорупційні механізми для ОТГ". В ході тренінгу учасники розглянули ряд питань: 1. Що таке корупція на місцевому рівні? 2.Бюджетний процес та прозорість бюджету; 3.Аналіз бюджету громади та прозорість бюджету; 4.Державні закупівлі в ОТГ.Використання E-Data, Prozorro та багато інших цікавих питань.

15:49 22.05.2019

Презентація результатів анкетування.

В селищній раді пройшла презентація результатів анкетування, щодо умов життя та якості громадських послуг. Дослідження проведено в рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність "DOBRE" за підтримки "USAID".

16:01 20.05.2019

Відбулися змагання Кубку України з велосипедного туризму

З 8 по 12 травня у наймолодшому місті України – Бучі (Київська область) відбулися змагання Кубку України з велосипедного туризму серед юнаків та дівчат. Програмою змагань була передбачена комплексна дистанція (фігурне водіння велосипеда, тріал і велосипедний крос) та багатокілометрові дистанції велосипедного ралі – у молодших юнаків (2004-2006 років народження) - 30 кілометрів, у старших (2002-2004 років народження) – 42 кілометри. Молодші учасники боролись на дистанціях ІІІ класу, а старші – на дистанціях ІV класу. Вітаємо збірну команду Золочівської громади (учнів КЗ «Золочівський ліцей №2» - Веретільника Дмитра, Артеменка Євгенія, Сентюрова Максима, Івасюка Владислава, КЗ «Золочівський ліцей №3» - Олійника Даніїла, Бехтер Анну, КЗ «Золочівський ліцей №1» - Бабенка Вадима, Сухаря Андрія та тренерів Касян І.І., Олійник З.І.), які стали переможцями Кубка України в особистій першості, в комплексному заліку,  та в загальнокомандному заліку в складі збірних команд Харківської області.

11:00 15.05.2019

Круглий стіл «Бюджет участі – інструмент прямої демократії» проведено.

В Золочівській ОТГ пройшов круглий стіл «Бюджет участі – інструмент прямої демократії» в рамках співпраці з програмою DOBRE. Мета заходу – залучення жителів громади до бюджетного процесу та місцевого самоврядування шляхом запровадження механізму бюджету участі Золочівської громади.  Розробка та обговорення нормативно-правових документів, а саме Положення та Параметрів громадського бюджету Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади.

15:56 13.05.2019

З перемогою!!!

День Перемоги в Золочівський об’єднаній територіальній громаді святкують усі. В одній колоні ветерани Другої світової війни, воїни АТО, афганці, керівництво району, небайдужі жителі громади.

14:43 09.05.2019

Привітання до Дня Перемоги!

Дорогі жителі Золочівської об’єднаної територіальної громади! Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету селищної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас із 74 річницею ПЕРЕМОГИ у Другій світовій війні! День Перемоги назавжди залишиться символом героїчного минулого рідної Батьківщини, величі духу, братерства, стійкості, мужності, доблесті, відданості та вірності нашого народу. Дорогі ветерани, ми звеличуємо та прихиляємося перед Вашим подвигом у роки Другої світової війни та післявоєнної відбудови, шановні герої, визволителі! Доземно вклоняємося Вам, завдячуємо за визволення та здобуту Велику Перемогу над ворогом! Зичу всім міцного здоров’я, миру та щастя. Родинного затишку, тепла і безмежної вдячності молодих поколінь.

16:16 08.05.2019

Заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення

Сьогодні відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення. Керівництво району зустрілося з ветеранами Другої світової війни та праці. Нагадуванням про війну були пісні у виконанні хору ветеранів району. Потім учасниками заходу було здійснено об’їзд та покладання квітів до пам’ятників невідомому солдату, танкістам та Кургану Безсмертя. Духовенство району здійснило траурну панахиду.

13:09 08.05.2019