Новини Золочівської селищної ради

Придбано автомобілі для ЦНП "Центр первинної медичної допомоги"

В межах програми підтримки медицини у сільській місцевості КНП "Центр первинної медичної допомоги Золочівської селищної ради" отримало від Департаменту охорони здоров’я Харківської ОДА 2 нових сучасних автомобілі, придбані в централізованому порядку. Ці автівки будуть прикріплені до амбулаторій, які зараз будуються у с. Велика Рогозянка та с. Довжик та використовуватимуться для надання якісної медичної допомоги жителям цих населених пунктів.

13:16 26.04.2019

Робоча група взяла участь у заході програми DOBRE «Майстерня LED BOOST».

10-11 квітня 2019 року члени робочої групи з місцевого економічного розвитку Золочівської об’єднаної територіальної громади взяли участь у : можливості для економічного розвитку громад Дніпропетровської, Кіровоградської та Харківської областей, який відбувся в м.Дніпро.

10:47 12.04.2019

Прес -тур для журналістів

Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування було проведено прес-тур для зацікавлених осіб, представників ЗМІ до Золочівської об’єднаної територіальної громади. В ході прес-туру було оглянуто парк комунальної техніки громади, відвідано Золочівський будинок культури, Золочівський ліцей №1, церкву Віри, Надія, Любові та матері їх Софії та фізкультурно-оздоровчий комплекс.

13:50 14.03.2019

Інтегроване просторове планування для ОТГ

Золочівська об’єднана територіальна громада вже протягом кількох місяців бере участь у програмі Інтегрованого просторового планування для ОТГ від Київської школи урбаністики Canactions за підтримки програми «U-LEAD з Європою». За цей час представниками робочої групи разом з спеціалістами з просторового розвитку зібрано аналітичні матеріали та напрацювання щодо векторів розвитку громади, які були представлені громадськості під час заходу. Наступним етапом стала робота в групах по селищу Золочів та старостинським округам разом з консультантами з урбаністики, на чолі з Бенджаміном Колі та Богданом Волинським, з метою визначення сильних та слабких сторін територій, факторів впливу зовнішнього середовища, наявної інфраструктури та джерел місцевих ресурсів. Під час громадських обговорень планів розвитку населених пунктів Золочівської об’єднаної територіальної громади кожен зміг висловити свої ідеї та бачення майбутнього нашої громади.

13:47 14.03.2019