Правова допомога

Онлайн шопінг!Як захиститись?

Купівлі товарів або послуг через Інтернет майже нічим не відрізняється від звичайного договору купівлі-продажу, з яким ми щодня стикаємося в житті при купівлі продуктів, товарів для дому, техніки, меблів тощо. Тож інтернетшопінг – це укладений продавцем на відстані договір із споживачем за допомогою засобів дистанційного зв’язку (телефону, Інтернету, пошти тощо).

10:28:02 01.07.2020

Головний документ — Конституція!

Щороку 28 червня відзначається День Конституції України. У цей день, 24 роки тому наша країна отримала свій найважливіший і головний документ — Конституцію!

13:25:26 25.06.2020

Питання відмінності договору довічного утримання від спадкового договору.

З нагоди відзначення 15 червня  Всесвітнього дня поширення інформації щодо зловживань стосовно літніх людей (День захисту літніх людей), Золочівське бюро правової допомоги  висвітлює право- просвітницьку інформацію з питання відмінності договору довічного утримання від спадкового договору.

15:06:29 12.06.2020