Правова допомога

Шлюб та розлучення з іноземцем.

Громадяни різних держав прагнуть створити сім’ю та зареєструвати шлюб . Для того, щоб зробити це в Україні, маи?бутнє подружжя подає особисто письмову заяву за встановленою формою до будь-якого органу державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) на і?х вибір.

13:20:33 15.04.2021

Зміна місця реєстрації дитини.

Питання про зміну місця реєстрації дитини в більшості випадків виникає при продажі житла. Часто – при зміні сімейних обставин. Наприклад, дитина зареєстрована в квартирі батька, але після розлучення колишнє подружжя вирішило, що неповнолітній повинен жити з мамою. Але як діяти, якщо один із батьків не може дати свою згоду на виписку?

11:57:39 05.04.2021

Як боротися з шумними сусідами.

З 10 години вечора і до 8-ї ранку не можна голосно співати, кричати, слухати голосно музику, використовувати салют і феєрверки.

11:43:15 31.03.2021

Спадкування земельної частки (паю).

Спадкування земельної частки(паю)відбувається на загальних підставах, визначених цивільним законодавством, проте має ряд своїх особливостей.

11:32:56 29.03.2021

Порядок виїзду з неповнолітньою дитиною за кордон.

Згідно із законодавством України, дітей до 16 років можна вивозити за межі держави лише, якщо обидва з батьків згодні на це. Тож,  необхідно, щоб другий з батьків підтвердив, що він не проти подорожі.

13:15:46 18.03.2021