Золочівське бюро правової допомоги

Як отримати недоотриману пенсію у зв’язку зі смертю пенсіонера?

Як отримати недоотриману пенсію у зв’язку зі смертю пенсіонера? Члени родини мають право на недоотриману суму пенсії, що належала пенсіонеру та залишилася недоотриманою у зв’язку з його смертю. Ці кошти виплачуються по місяць смерті включно.

11:55:07 23.02.2022

Чи потрібно декларувати тисячу гривень за вакцинацію?

Як відомо, з початку 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року. Постало питання, як відзвітуватися за кошти, отримані з Державного бюджету  за пройдений повний курс вакцинації проти COVID-19 за програмою «єПідтримка». Національне агентство з питань запобігання корупції пояснило, що українцям, які отримали «ковідну тисячу», не потрібно декларувати ці гроші як дохід. Але відкритий рахунок вказати треба.

10:48:42 21.02.2022

Правові аспекти продажу землі сільськогосподарського призначення, яка перебуває в оренді/

З 1 липня 2021 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення». Про те, як продати земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка перебуває в оренді :

11:37:00 16.02.2022