Розпорядники коштів місцевого бюджету, які здійснюють електронні закупівлі на веб-порталі «Прозорро».

Розпорядники  коштів місцевого бюджету, які здійснюють електронні закупівлі на веб-порталі «Прозорро»

Назва замовника

Код в ЄДРПОУ

Золочівська селищна рада

25175462

Відділ освіти, молоді і спорту Золочівської селищної ради

42264877

Фінансовий відділ Золочівської селищної ради

42311146

Відділ культури і туризму Золочівської селищної ради

42006649

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Золочівської селищної ради

23918835

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги Золочівської селищної ради

38552866

Комунальне некомерційне підприємство «Золочівська лікарня» Золочівської селищної ради

44075316

Комунальне підприємство «Олександрівське комунальне сільське підприємство Золочівської селищної ради»

39385464

Комунальне підприємство «Феськівське житлово-комунальне господарство Золочівської селищної ради»

31740004

Комунальне підприємство «Одноробівське житлово-комунальне підприємство Золочівської селищної ради»

31739989

Комунальне підприємство «Житлово-комунальне господарство Золочівської селищної ради».

32449112