Налагодження співпраці в новому році.

Дата: 20.01.2023 11:44

Працівниками Богодухівського РВ №2 з питань пробації 19.01.2023 року було ініційовано проведення спільної наради зі службою у справах дітей сімей та молоді Золочівської селищної ради з метою налагодження співпраці з новим очільником служби – Наталією Перовою, на якій нового керівника було ознайомлено з особливостями діяльності та напрямками роботи Богодухівського РВ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, також було обговорено та підписано план роботи на 2023 рік та план спільних соціально-виховних та профілактичних заходів з неповнолітніми особами та особами молодіжного віку з метою попередження вчинення ними нових злочинів під час перебування на обліку. Керівник служби Наталія Перова в свою чергу зобов’язалася всіляко сприяти в проведенні профілактичнії роботи з даною категорією осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавлення волі.