До 300-річчя від Дня його народження.

Дата: 29.11.2022 08:15

25 листопада 2022 року на базі Богодухівського РВ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області було проведено захід щодо творчої та культурно-громадської діяльності  Г.С. Сковороди до 300-річчя від дня його народження. В даному заході взяли участь співробітники Богодухівського РВ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, представники служби у справах дітей сімей та молоді Золочівської селищної ради, відділу освіти та відділу культури Золочівської селищної ради.  Під час тематичної години спілкування учасники за допомогою віртуальної екскурсії відвідали літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди, також присутні були ознайомлені з деякими художніми та філософськими творами, поезіями та байками Г. Сковороди.