До уваги сільгосптоваровиробників громади!

Дата: 16.11.2022 10:32

Харківська обласна рада повідомляє, що за ініціативи проєкту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства (IPRSA)» та підтримки Мінагрополітики 24 листопада 2022 року на ZOOM-платформі планується проведення Всеукраїнської конференції з питань створення системи передачі знань та інновацій в сільськогосподарській галузі (AKIS) (проєкт порядку денного додається) за участі спікерів Європейського Союзу, заінтересованих центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, вищих навчальних закладів аграрного спрямування, наукових установ, громадських організацій, що представляють інтереси сільгосптоваровиробників.

Участь у заході можлива за умови попередньої реєстрації до
 15 листопада 2022 року за посиланням: https://forms.gle/cyR6QHYGFUFQXaFD8