З МЕТОЮ ПІДТРИМКИ УКРАЇНИ !

Дата: 22.08.2022 12:03

Указом Президента України від 17 травня 2022 року № 344/2022 постановлено КМУ забезпечити запровадження в рамках національної платформи "UNITED24" "єдиного вікна" для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян з метою підтримки України, зокрема за такими напрямками, як допомога Збройним Силам України; гуманітарна, медична допомога і допомога дітям; відновлення інфраструктури; цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.

Також на виконання зазначеного завдання Мінцифри створено Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку України "UNITED24". Портал є зручним інструментом для збору коштів на рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров'я та Міністрества інфраструктури України.