Золочівщина продовжує отримувати гуманітарну допомогу.

Дата: 11.03.2022 17:31

Сьогодні завезено партію засобів гігієни, памперсів, дитячого харчування. Все буде пропорційно з потребами розподілено між селищем і старостинськими округами. Вдячні Віктору Сисі, який очолює групу волонтерів, за доставку вкрай потрібного вантажу з міста Чернівці!

Продовжують прибувати переселенці з Харкова, за попередніми даними їх вже близько десяти тисяч. Протягом дня додалося ще 25 родин. Цим людям наша особлива увага. Співробітники управління соціального захисту проводять їх реєстрацію, волонтери групи підтримки "Єдність" забезпечують теплим одягом, речами першої необхідності, продуктами харчування, по мірі можливостей, допомагають з розселенням.

Дякуємо старостам, сільгоспвиробникам, підприємцям, громадським активістам за підтримку мешканців кожного населеного пункту. Біда об'єднала нас і зробила сильнішими. Тримаймося разом!