БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА СУБ’ЄКТАМ ПРОБАЦІЇ.

Дата: 27.09.2021 14:34

В рамках виконання спільного меморандуму про співпрацю, персоналом Богодухівського РВ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області нещодавно спільно із заступником начальника відділу «Золочівське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дзьонь О. О. із дотриманням заходів особистого захисту персоналу та засуджених, щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) проведено черговий запланований захід з консультаційної роботи з метою підвищення правової поінформованості засуджених щодо захисту своїх прав, права на безоплатну правову допомогу та попередження вчинення нових правопорушень особами, які перебувають на обліку в органах пробації.

Засудженим, які перебувають на обліку в Богодухівського РВ №2 з питань пробації були роз’яснені їх права як громадянина України при вирішенні майнових спорів, при розподілі майна подружжя, при розлученні та дії в разі відсутності у спадкоємців правовстановлюючих документів, при прийнятті спадщини, вирішення питань щодо поновлення втрачених документів, свідоцтва про народження та про розірвання шлюбу, захисту особистих прав та свобод людини-громадянина. Також було проінформовано про відповідальність за несплату аліментів та права і обов’язки обох батьків у разі розлучення.

Співпраця між Богодухівським РВ №2 філії Державної установи «Центр пробації»  та представниками відділу «Золочівське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги стала приносити позитивні зрушення у відношенні засуджених до проведення інформаційно-правових заходів та соціально-виховної роботи, в яких останні активно приймають участь.  По закінченню заходу суб’єктам пробації були роздані друковані буклети роз’яснювального характеру «Я МАЮ ПРАВО».