Інформація для сільгосппідприємств.

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 №1008 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки виробників картоплі" (зі змінами) та наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 30.09.2021 №236 "Про затвердження форми заявки на отримання державної підтримки виробників картоплі, реєстру та форм звітності".

08:59:38 29.10.2021

Пенсія, пільги та допомога.

З 2004 року вступив в силу Закон України «Про недержавне пенсійне забезпечення», згідно з яким громадяни України отримали право на довічну або приватну пенсію та податкові пільги.

13:49:58 26.10.2021

Держаудитори Харківщини розповіли про стан фінансового контролю в області.

Фінансові порушення та збитки на 836 млн грн, економічний ефект на 1,3 млрд грн від наданих рекомендацій та 25 кримінальних проваджень - все це результати наполегливої праці держаудиторів Харківщини.

12:04:13 25.10.2021