Золочівський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області

ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ ЯК МЕХАНІЗМ ВИПРАВЛЕННЯ ЗАСУДЖЕНИХ.

Одним з основних видів кримінальних покарань є покарання у виді громадських робіт. Згідно з ч. 1 ст. 56 КК України громадські роботи полягають у виконанні засудженим у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно-корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування. Громадські роботи встановлюються на термін від 60 до 240 годин і тривають не більше як 4 години на день.

11:21:29 24.11.2021

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА СУБ’ЄКТАМ ПРОБАЦІЇ.

В рамках виконання спільного меморандуму про співпрацю, персоналом Богодухівського РВ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області нещодавно спільно із заступником начальника відділу «Золочівське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дзьонь О. О. із дотриманням заходів особистого захисту персоналу та засуджених, щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) проведено черговий запланований захід з консультаційної роботи з метою підвищення правової поінформованості засуджених щодо захисту своїх прав, права на безоплатну правову допомогу та попередження вчинення нових правопорушень особами, які перебувають на обліку в органах пробації.

14:34:04 27.09.2021