програми

Програма « Профілактика і виявлення цукрового діабету на ранніх стадіях та допомога хворим Золочівської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки».

14:36:35 25.01.2021

П р о г р а м а безоплатної правової допомоги населенню Золочівської територіальної громади Золочівського району Харківської області на 2020-2020 роки

П р о г р а м а безоплатної правової допомоги населенню Золочівської територіальної громади Золочівського району Харківської області  на 2020-2020 роки.

14:22:52 28.05.2020

П Р О Г Р А М А покращення якості надання послуг Золочівським районним сектором Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області на 2020-2022 роки.

П Р О Г Р А М А покращення якості надання послуг Золочівським районним сектором Головного управління  Державної міграційної служби України  в Харківській області  на 2020-2022 роки.

10:36:35 25.02.2020

Програма місцевого економічного розвитку та План дій з її впровадження Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади Харківської області.

Програма місцевого економічного розвитку та План дій з її впровадження Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади Харківської області.

11:31:43 24.12.2019