Проекти програм та положень

Проект порядку оплати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, які перебувають у комунальній власності Золочівської селищної ради

Проект Порядку оплати за  тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, які перебувають у комунальній власності Золочівської селищної ради

14:56:21 28.04.2020

Проект цільової програми здійснення ефективних заходів щодо попередження та профілактики скоєння повторних злочинів серед осіб, звільнених з місць позбавлення волі та осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі на 2020 рік.

Проект цільової програми здійснення ефективних заходів щодо попередження та профілактики скоєння повторних злочинів серед осіб, звільнених з місць позбавлення волі та осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі на 2020 рік

08:22:03 07.04.2020

Проект Програми безоплатної правової допомоги населенню Золочівської територіальної громади Золочівського району Харківської області на 2020-2021 роки

15:46:08 10.03.2020

ВІДРЕДАГОВАНЕ ПОЛОЖЕННЯ  про порядок надання  земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель комунальної власності на території громади Золочівської селищної ради.

15:57:25 18.12.2019

П Р О Г Р А М А покращення якості надання послуг Золочівським районним сектором Головного управління  Державної міграційної служби України  в Харківській області  на 2020-2022 роки.

П р о г р а м А покращення якості надання послуг Золочівським районним сектором Головного управління  Державної міграційної служби України  в Харківській області  на 2020-2022 роки.

14:22:02 18.12.2019

Проект програми розвитку молодіжної політики на території Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

ПРОЕКТ ПРОГРАМИ розвитку молодіжної політики на території Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки

16:38:42 18.11.2019

Програма місцевого економічного розвитку та План дій з її впровадження Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади Харківської області/

Програма місцевого економічного розвитку та План дій з її впровадження Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади Харківської області.

08:28:59 11.11.2019