Проекти програм та положень

Проект комплексної програми по охороні та захисту державного кордону України, територіальної цілісності України, протидії тероризму, контрабанди, дотримання режиму державного кордону та прикордонного режиму, здійснення в установленому порядку прикордонного контролю і пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів та вантажів на території Золочівської селищної територіальної громади Золочівського району Харківської області на 2021 -2022 роки.

11:40:21 16.01.2021

АРХІВ ПРОЕКТІВ ПРОГРАМ ТА ПОЛОЖЕНЬ.

07:51:25 16.01.2021

Програма «Соціальний захист та підтримка соціально незахищених груп населення Золочівської селищної ради Харківської області» на 2021-2025 роки.

Програма «Соціальний захист та підтримка соціально незахищених груп населення Золочівської селищної ради Харківської області» на 2021-2025 роки

19:57:29 18.12.2020

Проект Програми розвитку комунального некомерційного підприємства Золочівської селищної ради «Золочівська центральна лікарня» на 2021-2023 роки.

15:43:48 18.12.2020