A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Золочівська громада
Харківська область, Золочівський район

По округам

Номер виборчого округу

ПіБ

Опис меж територіального (одномандатного) виборчого округу

 

 

 

1

 

Цилюрик

Олександр Васильович

смт Золочів – вул.Золочівська, вул.Слобожанська: 33–33А, 35, 37–125; пров.Бродівський, пров.Вергуна, пров.Дуванський, пров.Клубний, пров.Ковальський, пров.Полярний, пров.Середній, пров.Слобожанський, пров.Сухий, с.Бугаї Другі, с.Розсохувате, с.Сніги

 

 

2

 

Олійник

Вікторія Олександрівна

смт Золочів – вул.Визволителів, вул.Дачна, вул.ім.В.Я.Тупкаленка, вул.Квітуча, вул.Матлаєва, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Слобожанська: 3–32, 34, 36–36А; вул.Чалого: 51–74; вул.1-го Травня: 57–59, 61–63, 68–68А; пров.Ленський, пров.Матлаєва, пров.Підгірний

 

3

Стогній

Олександр Іванович

смт Золочів – вул.Каштанова, вул.Коника: 50–131; вул.Корольова, вул.Річкова, вул.1-го Травня: 27, 29–29А, 33, 35–37, 39–56А, 60А, 64–64А; пров.Льодяний, пров.Річковий

 

4

 

Борох

Марія Михайлівна

смт Золочів – вул.Гагаріна, вул.Громадянська, вул.Мічуріна, вул.Нансена, вул.Перемоги, вул.Світличного, вул.Центральна: 1–25, 32, 34, 36, 42; пл.Слобожанська, пров.Космічний, пров.Лермонтова

 

5

 

Бондаренко

Євген Віталійович

смт Золочів – вул.Вознесенська: 1–12, 16; вул.Зарічна, вул.Зінченка, вул.Коника: 1–49; вул.Танкістів, вул.Толстого, вул.1-го Травня: 4–26А, 28, 30–32, 34, 38; пров.Зарічний, пров.Земляний, пров.Родніковий, пров.Сінний, пров.Шкільний

 

6

Шевченко

Світлана Василівна

смт Золочів – вул.Богдана Хмельницького, вул.Пугачова, вул.6 Серпня, пров.Вересневий, пров.В’їздний, пров.Гагаріна, пров.Північний, пров.Пугачова

 

7

 

Юхно

Володимир Іванович

смт Золочів – в’їзд Разіна, вул.Благодатна, вул.Боброва, вул.Вокзальна, вул.Лобаса, вул.Онуфрієнко, вул.Привокзальна, вул.Разіна, вул.Центральна: 31, 33, 35, 37–41, 50–108; вул.8-го березня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Вокзальний, пров.Лікарняний, проїзд Разіна, с.Зрубанка

 

 

8

 

Колодько

Олег Сергійович

смт Золочів – в’їзд Миколаївський, вул.Журавлина: 51–80; вул.Злагоди, вул.Клименка Віктора: 49, 51, 53–80; вул.Комарова, вул.Лугова, вул.Макаренка, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Народна: 38, 40, 42–83А; вул.Подільська, вул.Сковороди, пров.Миколаївський, пров.Сковороди, пров.Спортивний, пров.Комарова

 

9

Барбін

Сергій Сергійович

смт Золочів – вул.Клименка Віктора: 1–48, 50, 52А; вул.Літвінова: 1–43, 47, 51, 53, 55, 59–63; вул.Матросова, вул.Слов’янська, вул.Українська, пров.Козацький, пров.Новий, пров.Новоселівський, пров.Слов’янський

 

10

Садовий

Віталій Андрійович

смт Золочів – в’їзд Журавлиний, вул.Академіка Павлова, вул.Дружби, вул.Журавлина: 1–50; вул.Народна: 1–37, 39, 41; вул.Філатова, вул.Шевченка: 1–53; пров.Клименка Віктора

 

 

11

Овчаренко

Михайло Вікторович

смт Золочів – в’їзд Молодіжний, вул.Вишнева, вул.Затишна, вул.Каденюка, вул.Калинова, вул.Конституції, вул.Літвінова: 44–46, 48–50, 52, 54, 56–58, 71–137; вул.Л.Українки, вул.Солов’їна, вул.Чехова, вул.Шевченка: 54–138; пров.Вишневий, пров.Левченко, пров.Молодіжний, пров.Серьогіна, пров.Сквозний, пров.Шевченко

 

12

Попов

Олександр Вікторович

смт Золочів – вул.Соснівська, вул.Стрижака, пров.Літвінова, пров.Макарівський, пров.Тихий, с.Литвинове, с.Макариха, с.Орішанка

 

13

 

 Чефонов

Сергій Вікторович

смт Золочів – вул.Б.Потьомкіна, вул.Вознесенська: 15, 17–40; вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Кравченко, вул.Кренкеля, вул.Кущова, вул.Леваневського, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Чалого: 1–49; вул.Чернишевського, пров.Квартальний, пров.Охотничий, пров.Сонячний, с.Березівка

 

14

Фартушний

Олег Андрійович

с.Цапівка

15

Голубничий

Володимир Іванович

с.Велика Рогозянка, с.Гуринівка, с.Сковородинівка

 

16

 

Носков

Владислав Анатолійович

с.Довжик – вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Матросова, вул.Мирошника, вул.Миру: 32–102; вул.Молодіжна, вул.Незалежна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Чорноглазівська, вул.40 років Перемоги, пров.Лєбєдєва, пров.Сонячний

 

17

Коваленко

Сергій Миколайович

с.Довжик – вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Затишна, вул.Лугова, вул.Миру: 2–31; вул.Нитянська, вул.Підгірна, вул.Річна, вул.Стрижака, вул.Тітова, вул.Шевченка, вул.1 Травня, майдан Центральний, с.Вікнине, с.Рідний Край

18

Шильніков

Віктор Михайлович

с-ще Калинове, с.Карасівка, с.Миронівка, с.Чорноглазівка

19

Крупич

Валерій Федорович

с.Лютівка, с-ще Відродженівське

20

Бороздін

Олександр Миколайович

с.Мала Рогозянка, с.Вільшанське, с.Зіньківське, с-ще Перемога

21

Турченюк

Іван Іванович

с-ще Одноробівка, с.Басове, с.Івашки, с-ще Перовське

22

Дмитерчук

Василь Дмитрович

с.Одноробівка, с-ще Муравське, с.Стогнії, с.Цилюрики

23

Обідник

Сергій Петрович

с.Борохи, с.Гресі, с.Ковалі, с.Мартинівка, с.Петрівка, с.Постольне, с-ще Сніги

24

Тесленко

Віктор Петрович

с.Олександрівка – вул.Відгодівельна, вул.Гагаріна, вул.Дубова, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Золочівська, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Новоселівка, вул.Польова, вул.Разіна, вул.Садова, вул.Серпнева, вул.Центральна, вул.8 Березня, пров.Шкільний, с.Завадське, с.Скорики

25

Ярош

Микола Петрович

с.Олександрівка – в’їзд Парковий, вул.Кукуянська, вул.Набережна, вул.Чадунелі, вул.40 років Перемоги, с-ще Тимофіївка, с.Широкий Яр

26

Свир

Сергій Вікторович

с.Писарівка, с.Малижине, с.Мерло

27

Тільнов

Анатолій Олександрович

с.Гур’їв, с.Леміщине, с.Морозова Долина, с.Рясне

28

Кравченя

Ніна Євгеніївна

с.Світличне, с.Дуванка, с.Макарове, с.Соснівка, с.Турове

29

Гусєв

Андрій Володимирович

с.Уди – вул.Гагаріна, вул.Кооперативна, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Підгірна, вул.Угловського: 1–20; вул.Шкільна, пров.Кладбіщенський, пров.Молочний, пров.Стадіонний, пров.Шкільний, с.Костянтинівка

30

Наговіцина

Валентина Олександрівна

с.Уди – вул.Конна, вул.Молодіжна, вул.Річна, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Угловського: 21–116; пров.Центральний, с.Окіп, с.Червона Зоря

31

Коваленко

Наталія Іванівна

с.Високе, с.Маяк, с-ще Першотравневе

32

Гарбуз

Віктор Володимирович

с.Феськи – вул.Абрикосова, вул.Молодіжна, вул.Рогозянська, вул.Трудова, вул.Хорошкова, вул.Ювілейна, пров.Механізаторів, с-ще Малі Феськи

33

Котелевський

Віталій Володимирович

с.Феськи – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Дачна, вул.Зарічанська, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Польова, вул.Річна, вул.Семафорна, вул.Торгова, вул.Харківська, вул.Шевченка, вул.Шоферська

34

Мірошниченко

Людмила Федорівна

с.Феськи – вул.Берестки, вул.Дергачівська, вул.Садова, вул.Сумська, с.Головашівка, с.Чепелі

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь