Чергова сесія

Дата: 16.02.2017 20:44

Відбулося пленарне засідання ХVІ сесії селищної ради. На розгляд сесії було винесено 20 питань порядку денного. У засіданні взяли участь: члени виконавчого комітету, начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану населення В.В. Слинько, головний лікар КЗОЗ "Центр первинної медицини в Золочівському районі" Тесленко М.А., головний редактор газети "Рідний Золочів" Каурова С.В. У роботі сесії взяли участь 20 депутатів селищної ради. Першим питанням порядку денного було визначено затвердження програми соціально-економічного розвитку Золочівської селищної ради на 2017 рік. У ході засідання рада розглянула: внесення змін до бюджету, звіт про виконання бюджету, затвердження положення про управління комунальним майном, положення про взяття на облік та передачу у комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини, надання матеріальної допомоги, земельні питання. Також депутати затвердили порядок проведення громадського обговорення з добровільного об'єднання територіальних громад. Селищний голова ознайомила депутатів з етапами та порядком об'єднання громади, акцентувала увагу на змінах у законодавстві стосовно приєднання до вже створеної територіальної громади. На сесії виступили з доповідями Слинько В.В., яка ознайомила депутатів з діяльністю відділу РАЦС, Тесленко М.А., яка розповіла про реформу первинної медицини у поточному році. Тетяна Анатоліївна закрила пленарне засідання сесії.