Розпорядження №7

добровільного об'єднання

територіальних громад сіл,

селища Золочівського району

Відповідно до частин 1,2 статті 5 Закону України “Про добровільне об'єднання територіальних громад”, статей 42, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Ініціюю добровільне об'єднання територіальних громад смт Золочів, сіл Березівка, Бугаї Другі, Зрубанка, Литвинове, Макариха, Орішанка, Розсохувате, Сніги, Цапівка Золочівської селищної ради; сіл Велика Рогозянка, Сковородинівка, Гуринівка Великорогозянської сільської ради; сіл Гур'єв Козачок, Андріївка, Баранівка, Сотницький Козачок Гур'єво-Козачанської сільської ради; сіл Довжик, Вікнине, Рідний Край Довжицької сільської ради, селища Калинове, сіл Карасівка, Миронівка, Чорноглазівка Калиновецької сільської ради; селища Відродженівське, села Лютівка Лютівської сільської ради; селища Перемога, сіл Мала Рогозянка, Вільшанське, Зіньківське Малорогозянської сільської ради; селища Одноробівка, сіл Басово, Івашки, Перовське Одноробівської Першої сільської ради; селища Муравське, сіл Одноробівка, Борохи, Гресі, Ковалі, Мартинівка, Петрівка, Постольне, Сніги, Стогнії, Цилюрики Одноробівської сільської ради; селища Тимофіївка, сіл Олександрівка, Завадське, Скорики, Широкий Яр Олександрівської сільської ради; сіл Писарівка, Гур'їв, Леміщине, Малижине, Мерло, Морозова Долина, Рясне Писарівської сільської ради; сіл Світличне, Дуванка, Макарове, Турове, Соснівка Світличанської сільської ради; сіл Уди, Констянтинівка, Окіп, Червона Зоря Удянської сільської ради; селищ Малі Феськи, Першотравневе, сіл Феськи, Головашівка, Високе, Маяк, Чепелі Феськівської сільської ради в Золочівську територіальну громаду із центром у селищі міського типу Золочів.
  2. Провести громадське обговорення щодо можливого добровільного об'єднання територіальних громад відповідно до Закону України “Про добровільне об'єднання територіальних громад” та Порядку проведення громадського обговорення на території Золочівської селищної ради Харківської області, затвердженого рішенням ХVІ сесії Золочівської селищної ради від 16.02.2017 року № 1158 протягом 30 днів з дня прийняття цього розпорядження.
  3. Включити до порядку денного XVII сесії Золочівської селищної ради VII скликання питання про добровільне об'єднання територіальних громад смт Золочів, сіл Березівка, Бугаї Другі, Зрубанка, Литвинове, Макариха, Орішанка, Розсохувате, Сніги, Цапівка Золочівської селищної ради; сіл Велика Рогозянка, Сковородинівка, Гуринівка Великорогозянської сільської ради; сіл Гур'єв Козачок, Андріївка, Баранівка, Сотницький Козачок Гур'єво-Козачанської сільської ради; сіл Довжик, Вікнине, Рідний Край Довжицької сільської ради, селища Калинове, сіл Карасівка, Миронівка, Чорноглазівка Калиновецької сільської ради; селища Відродженівське, села Лютівка Лютівської сільської ради; селища Перемога, сіл Мала Рогозянка, Вільшанське, Зіньківське Малорогозянської сільської ради; селища Одноробівка, сіл Басово, Івашки, Перовське Одноробівської Першої сільської ради; селища Муравське, сіл Одноробівка, Борохи, Гресі, Ковалі, Мартинівка, Петрівка, Постольне, Сніги, Стогнії, Цилюрики Одноробівської сільської ради; селища Тимофіївка, сіл Олександрівка, Завадське, Скорики, Широкий Яр Олександрівської сільської ради; сіл Писарівка, Гур'їв, Леміщине, Малижине, Мерло, Морозова Долина, Рясне Писарівської сільської ради; сіл Світличне, Дуванка, Макарове, Турове, Соснівка Світличанської сільської ради; сіл Уди, Констянтинівка, Окіп, Червона Зоря Удянської сільської ради; селищ Малі Феськи, Першотравневе, сіл Феськи, Головашівка, Високе, Маяк, Чепелі Феськівської сільської ради в Золочівську територіальну громаду із центром у селищі міського типу Золочів.
  4. Оприлюднити дане розпорядження на інформаційному стенді, офіційному сайті селищної ради та у засобах масової інформації.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Золочівський селищний  голова                                      Т.А. Бондаренко