Перше засідання робочої групи

Дата: 02.03.2017 18:47

Відповідно до розпорядження селищного голови №8 від 01.03.2017 року, 2 березня 2017 року відбулося перше засідання робочої групи з підготовки проведення громадського обговорення з питання добровільного об'єднання територіальних громад. На засіданні були обговорені організаційні питання щодо проведення громадського обговорення. Кожен член робочої групи отримав доручення. Засідання проходило під головуванням Олійник В.О. (голова робочої групи) та за участі Золочівського селищного голови Т.А.Бондаренко. Наступне засідання робочої групи заплановано на наступному тижні.