До уваги сільськогосподарських підприємтв.

Дата: 21.03.2022 12:58

Є позитивні *зрушення* щодо вирішення питання з *паливом* для посівної!!!

Міненерго починає збирати заявки щодо потреби в конкретних регіонах.

Для цього треба заповнити заявку (форма ексель в наступному повідомленні) і відправити на пошту

Контактна особа від Міненерго - Олексій, +380 (50) 353 41 47.

Контактна особа від Мінагро - я, Денис Паламарчук.

По процедурі: Ви подаєте заявку на пошту, вказуєте конкретний регіон, *обов’язково також вказати контактною особою людину, яка буде постійно на зв’язку*.

Наразі вільного палива немає, однак воно буде з’являтися найближчим часом, працівники Міненерго будуть зв’язуватись з Вами за контактним номером і пропонувати *придбати пальне*. В більшості випадків це буде, скоріш за все, самовивіз.

*Велике прохання не телефонувати самостійно з питаннями «коли буде пальне»? Відповідь буде єдина - з Вами зв’яжуться.*

ФОРМА