Інформація за 13 березня 2022 року.

Дата: 13.03.2022 16:30

Золочівці єдині, як ніколи. Чергову партію гуманітарної допомоги громада отримала з Мукачево. Дорога була нелегка і зайняла майже вісім діб, а доставити засоби гігієни, дитяче харчування, продукти і овочі допомогла ця смілива і усміхнена дівчина Аня Іванісова. Дякуємо мукачівським волонтерам, що зібрали вантаж, Віктору Сисі - за вчергове наданий транспорт.

Вже вдруге голова спілки учасників АТО Олександр Жук долучився до підтримки золочівців і передав ряд потрібних товарів для дітей, макаронні вироби, вкрай необхідні ліки. Відразу після розвантаження він знову вирушив до Закарпаття.

Ковбасні вироби вчергове надійшли від Олександра Скорика.

Фахівці РЕМ майже повністю відновили електропостачання у житловому масиві Золочева, що вчора постраждав від артилерійського обстрілу.

Наші сільгоспвиробники продовжують надавати пшеницю для переробки її на борошно, забезпечувати пальним для постачання гумдопомоги.

Як і в попередні дні, у старостинських округах здійснюється постачання населенню всієї необхідної продукції.

Волонтери групи підтримки "Єдність" продовжують опікуватися тимчасовими переселенцями з Харкова, допомагають родинам облаштуватися і отримати найнеобхідніше. Зараз разом із містянами маємо вже близько сорока тисяч населення.

Наша лікарня також отримала деякі препарати і матеріали й надає першу допомогу пацієнтам безкоштовно.

Тільки всі разом ми й надалі зможемо протистояти викликам сьогодення. Дійсно, в єдності - наша сила.