Єдність» працює!

Дата: 08.03.2022 16:53

Фото без опису

«Єдність» працює! День 8-го Березня почався з сюрпризу – дівчат-волонтерок привітали чоловіки, подарувавши весняні квіти.???????????? А на когось з прекрасної половини людства чекав особливий подарунок – миле білосніжне цуценятко, яким тимчасово опікувалися волонтери.

Золочівці мали можливість придбати у магазинах хліб, отримували продукти харчування, провізію передавали у старостинські округи, в селах також працювали осередки громадських активістів, бладійницьку діяльність продовжували сільгоспвиробники.

Енергетики працюють над відновленням електропостачання сіл Калинове і Чорноглазівка, але там значні пошкодження після вчорашніх боїв, по вулиці Лобаса в Золочеві люди вже зі світлом.

В Золочеві збільшується кількість біженців з Харкова. Сьогодні волонтери передали багатодітній родині, що після бомбових ударів втратила житло, одяг, деякі речі першої необхідності.

Дякуємо всім, хто працює на своїх робочих місцях, за людяність та допомогу один одному!????????????