Cитуація станом на 17.00 06 березня 2022 року.

Дата: 06.03.2022 17:05

Дорогі мешканці Золочівщини!

Станом на 17.00 ситуація у нашій громаді контрольована.

Аптеки, магазини, заклади охорони здоров’я, комунальники працювали в штатному режимі.

Ще одна гарна новина – в Золочеві запрацювало місцеве хлібопекарське виробництво. Його освятили настоятелі наших храмів. Про розподіл і реалізацію продукції повідомимо додатково.

Сьогодні в Золочів доправлено партію гуманітарної допомоги, що надійшла залізницею до обласного центру, а МК «М'ясний» з міста Богодухів вчергове передав для набільш незахищених мешканців громади свою продукцію

Дві фури для отримання гумконвою відправлено в Ужгород та Чернівці. В Чернівцях для збору допомоги буде відкрито офіс Золочівської громади, який очолюватиме Віктор Сиса.

Пальним волонтерів забезпечують наші аграрії. Дякуємо їм, водіям, групі супроводу, вантажникам, волонтерам, що з першого дня допомагають забезпечити важливі об’єкти громади паливом, всім, хто працює для людей.

КНП «Золочівська лікарня» за заявками мешканців сформувало списки лікарських засобів першої необхідності і завтра вони будуть доставлені з обласного центру.

За останні дні на територію громади вже заїхало близько шести з половиною тисяч містян, які потребують тимчасового розселення. Продовжуємо підтримувати земляків і допомагаємо облаштуватися.

Вкотре наголошуємо на НЕДОПУСТИМОСТІ поширення у соціальних мережах і по телефону неперевіреної інформації!!!

Тримаймося разом, залишаймося оптимістами!