ПРИЙОМ ЛІКАРЯ-ОТОЛАРИНГОЛОГА (ЛОР)!

Дата: 21.01.2022 15:24

До уваги жителів Золочівської ОТГ!

ПРИЙОМ ЛІКАРЯ-ОТОЛАРИНГОЛОГА (ЛОР)!

Нагадуємо, що в поліклініці КНП «Золочівська лікарня» Золочівської селищної ради можна пройти обстеження за допомогою нового обладнання в отоларингологічному кабінеті.

Прийом проводить лікар-отоларинголог ТЕСЛЕНКО Марина Анатоліївна

З 10:00-12.00 – каб. №16, прийом проводиться за попереднім записом або направленням від сімейного лікаря.

Можна отримати консультацію та пройти такі обстеження:

- передня і задня риноскопія, фарингоскопія, непряма ларингоскопія, отоскопія;

- маніпуляції з промивання лакун мигдаликів, носової порожнини по Проетцу, видалення сірчаних пробок, катетеризація гирла слухової труби, видалення сторонніх тіл ЛОР органів, вливання лікарських засобів у гортань, зрошування носоглотки, продування слухової труби, передня і задня тампонада носової порожнини, блокада носових раковин;

- здійснювати операції з пункції навколоносових пазух, репозиції кісток носу,розтину абсцесів ЛОР органів, паратонзилярних абсцесів, кіст мигдаликів, видалення поліпів із порожнини носа, розтину гематом вушної раковини, блокади носових раковин тощо.

Своєчасно встановлений діагноз – запорука найшвидшого і повного одужання!