Які категорії підприємців платників єдиного податку не ведуть облік товарних запасів за місцем їх реалізації.

Дата: 19.01.2022 10:51

Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, щоідприємці платники єдиного податку ІІ-IV групи, які не зареєстровані платниками ПДВ та не здійснюють реалізацію технічно-складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення, реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, облік товарних запасів не ведуть.

Також, ведення обліку товарних запасів або якогось іншого додаткового обліку з 01.01.2022 року для фізичних осіб-підприємців платників єдиного податку І групи не передбачається.