Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради.

Дата: 17.01.2022 09:29

Золочівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради.

Основні вимоги до претендентів на посаду: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка форми П-2ДС з відповідними додатками;

- автобіографія;

- 2 фотокартки розмірами 3х4 та 4х6;

- копія документа про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копія документа про повну загальну освіту, що підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни);

- копія паспорту;

- декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2021 рік.

Додаткова інформація про умови конкурсу, функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються Золочівською селищною радою за телефоном: 5-05-35.

Заяви приймаються впродовж тридцяти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 62203, Харківська обл., смт. Золочів, вул. Центральна, 13А, кабінет № 8.»