Пропозиція до громадського обговорення.

Дата: 10.01.2022 09:54

Шановні жителі Феськівського старостинського округу!

З 5 по 20 січня 2022 року проводитиметься громадське обговорення кандидатури Глух Людмили Григорівни на посаду старости Феськівського старостинського округу Золочівської селищної територіальної громади.

До громадського обговорення запрошуються жителі сіл Феськи, Високе, Головашівка, Маяк, Чепелі та селища Малі Феськи.

Кандидатура Глух Л.Г. внесена на громадське обговорення Золочівським селищним головою (розпорядження від 04 січня 2022 року 1-од «Про  проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости Феськівського старостинського округу Золочівської селищної ради»).

Обговорення відбуватимуться у два етапи.

Перший етап – громадське опитування щодо підтримки запропонованої кандидатури жителів старостинських округів шляхом заповнення підписних листів.

Другий етап – громадські обговорення (слухання) щодо підтримки запропонованої кандидатури старости.

До громадського обговорення у формі опитування громадян запрошуються  жителі відповідного старостинського округу. Право голосу на громадському обговоренні мають тільки жителі відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, виборча адреса (реєстрація) яких віднесена до території відповідного старостинського округу. Інші учасники обговорення, які не зареєстровані на території старостинського округу, беруть участь у громадському обговоренні без права голосу.

Жителям Феськівського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Підписні листи оформляються відповідальною особою на будь якому етапі громадського обговорення шляхом заповнення громадянами – жителями старостинського округу відомостей, зазначених у них. Волевиявлення особи щодо підтримки кандидата на посаду старости засвідчується її особистим підписом.

Опитування жителів сіл Феськи, Високе, Головашівка, Маяк, Чепелі, селища Малі Феські, у формі заповнення підписних листів на підтримку внесеної кандидатури старости, проводиться з 6 по 20 січня 2022 року.

Громадські слухання відбудуться 15 січня 2022 року о 10.00, в приміщенні Будинку культури селища Малі Феськи.

З детальною інформацією щодо громадського обговорення можна ознайомитись за телефоном   (05764) 5-03-69.

Оргкомітет з організації та проведення громадського обговорення кандидатури старости Феськівського старостинського округу Золочівської селищної територіальної громади

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Кандидата на посаду старости Феськівського старостинського округу

Золочівської селищної ради Богодухівського району Харківської області

ГЛУХ

ЛЮДМИЛИ ГРИГОРІВНИ

Громадянство: громадянка України

Число,місяць і рік народження: 22 червня 1966 року

Місце народження:Україна,  с. Феськи, Золочівського району  Харківської області

Освіта: вища, Харківський торгівельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, 2014 р., облік і аудит, спеціаліст з обліку і аудиту.

Загальний стаж роботи; 35 років.

Стаж служби в органах місцевого самоврядування: 29 років.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

1985-1987      Бухгалтер совхозрабкоп «Пролетарій Харківщини».

1987-1993      Інженер-диспетчер Харківського управління зрошувальних

систем.

1993-2006      Головний бухгалтер, спеціаліст-землевпорядник Феськівської

сільської ради.

2006-2017      Феськівський сільський голова.

2017-2020      В.о. старости Феськівського старостинського округу.

2020-по т.ч.   начальник відділу взаємодії зі старостами

Золочівської селищної ради.

Маю доньку- Василенко(Глух) Олену Юріївну,1985 року народження, фізична особа-підприємець.