В новий футбольний сезон – у новій формі.

Дата: 07.05.2021 08:58

Фото без опису

Сьогодні нашому футбольному клубу «Золочів» небайдужі меценати передали два комплекти спортивної форми. Вже в найближчі дні спортсмени зможуть випробувати її під час гри. Тренувальний процес закінчився, команда готова до змагань.

В суботу стартує Чемпіонат Харківщини серед любительських команд. ФК «Золочів» прийматиме на своєму полі команду з Сахновщини «Колос». Бажаємо, щоб нова форма стала для наших хлопців фартовою і принесла безліч перемог! Дякуємо спонсорам, сільгоспвиробникам громади за фінансову підтримку клубу.

Відроджуємо велич футболу Золочівщини разом!