Привітали прикордонників зі святом!

Дата: 30.04.2021 12:30

Фото без опису

Шановні охоронці державних рубежів, дорогі ветерани-прикордонники! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята.

Цього дня селищний голова Віктор Коваленко та перший заступник голови Леонід Канівець разом з представниками Богодухівської районної ради привітали зі святом особовий склад прикордонних підрозділів Золочівщини та вручили відзнаки.

Вдячні ветеранам прикордонної служби, усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов'язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої держави. Нехай любов до Батьківщини й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народу.