35 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС.

Дата: 26.04.2021 11:40

Сьогодні виповнюється вже 35 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС - найбільшої в історії атомної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. В рамках підготовки до трагічної дати впорядковано Меморіал Пам’яті в центрі селища, одна з плит якого увічнює пам'ять ліквідаторів.

Селищний голова Віктор Коваленко, представники Спілки чорнобильців, депутатського корпусу поклали квіти до Меморіалу Пам’яті та вшанували пам'ять земляків хвилиною мовчання.

Двадцятьох земляків було нагороджено пам’ятними медалями та нагрудними знаками. Світла пам’ять, низький уклін загиблим та людська подяка ліквідаторам за Ваші добрі справи.