Підтримали ініціативу Спілки пасічників Золочівщини!

Дата: 20.04.2021 09:29

Підтримали ініціативу Спілки пасічників Золочівщини!

Спільно провели акцію з висадки 45 саджанців дрібнолистої липи в паркових зонах селища. Це дерево вважається одним з кращих медоносів у світі. Цвіте воно у червні-липні, наповнюючи алеї парків і скверів витонченим ароматом, його дуже люблять бджоли. Липа вважається найщедрішим медоносним джерелом, тому, що одне дерево приносить від 16 до 30 кілограмів медового нектару. Сьогодні ця рослина використовується і в народній медицині, входить до складу деяких лікарських препаратів. Цвіте дерево близько двох тижнів, саме тоді й необхідно збирати цвіт.

Завжди готові підтримати починання земляків! Домовилися продовжувати працювати в цьому напрямку разом.