Боротьба за чистоту і благоустрій громади продовжується!

Дата: 15.04.2021 13:22

Боротьба за чистоту і благоустрій громади продовжується!

Адміністративна комісія селищної ради разом з представниками правоохоронних органів, головами вуличних комітетів повторно працювали на вулицях Польовій, Матлаєва, Слобожанській, В.Я. Тупкаленка, провулках Ковальський, Дуванський, Ленський, Клубний.

Раніше комунальним підприємством «ЖКГ Золочівської селищної ради» мешканцям осель, біля яких зафіксовано будівельні матеріали, порость, побутові відходи, гілля було вручено попередження щодо необхідності навести лад. На час проведення перевірки господарі вказаних помешкань саме займалися благоустроєм, переважна більшість людей вже встигли виправити ситуацію. Члени комісії нагадали про недопущення спалювання листя та гілок, наголосили, що вивезти великогабаритні будівельні відходи, у значних об’ємах, можна уклавши окремий договір із КП "ЖКГ Золочівської селищної ради". Щиро вдячні всім хто долучився до прибирання, а інших закликаємо не бути байдужими та дбати про чистоту біля домоволодінь, а значить і про красу Золочева!