Увага! Встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки.

Дата: 08.04.2021 20:09

На території Золочівської громади епідемічна ситуація з COVID-19 залишається напруженою, зберігається тенденція до зростання захворюваності. Відповідно до протоколу позачергової місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богодухівського району від 08.04.2021 року №5 на території Золочівської територіальної громади з 00 год.00 хв. 09 квітня 2021 року встановлено додаткові заходи, які відповідають червоному рівню епідемічної небезпеки.

Будьте відповідальними щодо свого здоров’я, здоров’я близьких та оточуючих вас людей!