Відібрані проєкти для підтримки проєктом GIZ.

Дата: 08.04.2021 09:58

Ефективно співпрацюємо з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. В рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» громада подала три проєктні пропозиції і всі успішно відібрані для підтримки проєктом GIZ. А саме:

1. «Ми завжди поряд з Вами» (створення мобільного соціального офісу для надання соціальних послуг жителям громади).

2. «Якісна діагностика – основа медичного обслуговування населення» (започаткування нової медичної послуги з контактної термографії), який виявляє доброякісні і злоякісні захворювання молочної залози.

3. «Даруємо життя» (придбання медичного обладнання в хірургічне відділення КНП «Золочівська лікарня» рефлекторної операційного обладнання.

Спрямовуємо спільні зусилля, знання та досвід задля досягнення мети. Працюємо для людей. Це впевнений крок вперед для нашої громади.