Стоп COVID-19.

Дата: 22.03.2021 16:07

Шановні земляки!

На жаль, статистика щодо захворювання COVID-19 все більше стає невтішною. Як в державі та області, так і на території Золочівської територіальної громади. На минулому тижні з 42 протестованих золочівців 30 виявилося інфікованими вірусом.

Спеціалізовані лікарні Харкова працюють на повну потужність, але кількість хворих стабільно збільшується.

Ситуація, що склалася відображає ставлення кожного з нас до протиепідемічних заходів.

Так, ми втомилися від обмежень, але від нашої свідомості залежить не тільки особисте здоров’я, а й здоров’я наших рідних і земляків, що належать до груп ризику. Також треба пам’ятати, що безвідповідальне ставлення до сьогоднішньої ситуації може призвести до повернення жорстких обмежень.

Масковий режим, користування антисептиком, соціальна дистанція – вимога сьогоднішнього дня. Дотримання норм карантинних обмежень є відповідальністю кожного.

Бережіть себе і будьте здорові!