Визначено проєкти-переможці в рамках Програми «Бюджет участі» на 2021 рік.

Дата: 25.09.2020 10:33

Визначено проєкти-переможці в рамках Програми «Бюджет участі» на 2021 рік.

Ось і завершився етап голосування за проєкти в рамках Програми «Бюджет участі».

Протягом трьох тижнів мешканці громади досить жваво підтримували проєкти, допущені до епату «Голосування». Кожен мешканець Золочівської ОТГ старший 14 років, який проживає у громаді, міг проголосувати одразу за три різні проекти. Віддати голос можна було у пунктах для голосування або в електронному вигляді. Багато хто голосував самостійно – в електронному вигляді, але більшість мешканців скористалися допомогою модераторів платформи у пунктах супроводу.

До участі у голосуванні комісією було допущено п’ятнадцять проєктів, перемогу отримали - одинадцять (список додається).

Головна ціль Бюджету участі – долучити мешканців до вирішення проблем громади, дати їм відчути, що саме вони творці своєї реальності і їм під силу змінити свою вулицю, селище чи село, була досягнута.

Дякуємо усім тим хто був активним і взяв участь у проєкті «Бюджет участі» та вітаємо переможців, а також дякуємо усім небайдужим, хто знайшов час і проголосував.