Селищний голова підписала розпорядження про скликання сесії

Дата: 06.02.2017 16:10

ЗОЛОЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від  6 лютого 2017 року
Про скликання ХVІ сесії
селищної ради VІІ скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” 16 лютого 2017  року о 14.00  в приміщенні селищної ради скликати ХVІ сесію Золочівської селищної ради VІІ скликання (смт. Золочів, вул. Центральна, 13а, І поверх, зал засідань).

І. На розгляд сесії винести наступні питання:

1. Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку Золочівської селищної ради на 2017 рік.
2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2016 рік.
3. Про упорядкування питань щодо використання і управління майном, що належить до комунальної власності територіальної громади селища Золочів.
4. Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.
5. Про затвердження тарифу на обслуговування житлового фонду будинку,  розташованого в смт. Золочів, в. Корольова, 6.
6. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади селища Золочів житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами, розташованого за адресою: смт Золочів, вул. Курченко Н., 19.
7. Про затвердження рішень виконавчого комітету.
8. Про надання матеріальної допомоги.
9. Земельні питання.
10. Розгляд листів та заяв.
11. Різне

ІІ. Оприлюднити дане розпорядження на інформаційному стенді та офіційному сайті селищної ради.

Золочівський селищний  голова                         Т.А. Бондаренко