Утримання прибудинкової території.

Дата: 12.08.2019 16:28

Шановні мешканці Золочівської селищної територіальної громади!

Благоустрійце не тільки візитна картка кожного населеного пункту, а й один із показників рівня участі громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку даної сфери та комунального обслуговування населеного пункту.

На жаль, не всі власники домоволодінь відповідально ставляться до свого обовязку утримання прибудинкової території у належному стані і наявність біля двору куп будівельних матеріалів або будівельно сміття, несвоєчасне косіння об`єктів рослинного карантину, забуряненість не є поодиноким явищем.

З огляду на це, виконком Золочівської селищної ради нагадує, що відповідно до Правил благоустрою території населених пунктів Золочівської селищної ради, затвердженими Золочівської селищною радою, благоустрій присадибної ділянки та прилеглої до присадибної ділянки території проводиться її власником або користувачем цієї ділянки. Відповідно до вказаних Правил власники домоволодінь повинні утримувати в належному стані 20 м від межі відведеної земельної ділянки або до проїжджої частини вулиці.

У випадку порушень Правил благоустрою громадяни притягаються до матеріальної, дисциплінарної, адміністративної або кримінальної відповідальності.

Наголошуємо, якщо Вами порушено правила благоустрою території населених пунктів Золочівської селищної ради, то відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні порушення – «порушення тягне за собою накладання штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованого мінімумів доходів громадян (340.00-1360.00грн)».

Звертаємося до власників домоволодінь з проханням провести необхідний комплекс робіт з упорядкування прибудинкових територій

Давайте спільними зусиллями зробимо наше край чистим та затишним!