Про проведення установчих зборів складу молодіжної ради.

Дата: 09.08.2019 11:03

Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Золочівській селищній раді відбудуться 12 вересня 2019 року, початок зборів о 15-00 за адресою: смт Золочів, вул. Центральна, 13А, зал засідань.

До складу молодіжної ради можуть входити особи віком від 14 до 35 років, що постійно проживають на території Золочівської ОТГ.

Формування складу проводиться відповідно до Положення про молодіжну раду при  Золочівській селищній раді, затвердженого рішенням XIX  сесії Золочівської селищної ради VIII скликання від 30.07.2019 №3105 (http://zolochivska.gromada.org.ua/8e-sklikannya-13-48-51-05-12-2017/)

Для участі в установчих зборах кандидати на членство в Молодіжній раді мають подати до ініціативної групи такі документи:

• заяву у відповідній формі (Додаток 1 до Положення про молодіжну раду при Золочівській селищній раді);
  • бланк підписів 10 молодих жителів громади (14-35 років) (Додаток 2 до Положення про молодіжну раду при Золочівській селищній раді);
  • копію паспорта громадянина України.

Строки подання документів:

12.08.2019 року – початок прийому документів для участі в установчих зборах щодо формування складу молодіжної ради при Золочівській селищній раді.

09.09.2019 року – останній строк подання документів для участі в установчих зборах щодо формування складу молодіжної ради при Золочівській селищній раді.

Документи надавати до 9 вересня 2019 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: смт Золочів, вул. Центральна, 13А, з 9.00 до 16.00 год. секретарю селищної ради.

У разі виникнення запитань звертатися за тел. 5-14-78.