Вітання із 76 річницею визволення Золочева від фашистських загарбників!

Дата: 06.08.2019 09:00

Шановні ветерани війни,

жителі Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади!

Від імені депутатського корпусу Золочівської селищної ради, виконавчого комітету і від себе особисто щиро вітаю вас із 76 річницею визволення Золочева від фашистських загарбників!

Доземно вклоняюся українському народові, вам, наші дорогі ветерани, за великий подвиг.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається ваш приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги. Ми пам’ятаємо імена та глибоко завдячуємо тим воїнам, які 6 серпня 1943 року звільняли Золочів від фашистських окупантів. І тих визволителів, які полягли за визволення Золочева та навколишніх сіл, за наше з вами мирне майбутнє.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних. Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим!

З глибокою повагою:

Леонід Канівець, Золочівський селищний голова