Відбулося пленарне засідання ХІХ сесії Золочівської селищної ради.

Дата: 30.07.2019 16:57

Відбулося пленарне засідання ХІХ сесії Золочівської селищної ради.

До порядку денного було включено 29 питань.

У ході сесії депутати затвердили «Положення про антикорупційну раду при Золочівській селищній раді», штатні розписи опорних закладів освіти, порядку використання коштів місцевого бюджету Золочівської селищної ради інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та проведення конкурсів із визначення програм (проектів, заходів) та інше.

Було заслухано звіт про роботу КП «Житлово-комунальне господарство Золочівської селищної ради, звіт про виконання бюджету селищної ради за І півріччя 2019 року, інформацію Дергачівської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Золочівської селищної ради.

Депутати селищної ради внесли зміни до бюджету селищної ради, розглянули ряд земельних питань, розглянули питання про присвоєння звань «Почесний громадянин Золочівської селищної ради».

Одним з питань було надання матеріальної допомоги громадянам на загальну суму 88000 грн.